Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 1.421.030 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: 06/1-239-3043 | rendeles@akkuelem.hu

Szerszámgép akkutöltő Bosch 18V Li-ion akkumulátorokhoz - utángyártott

Ár: 9.189 Ft+Áfa (Br. 11.670 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
6848
Rövid leírás:

Bemenő feszültség: 100-240VAC
Akkumulátor feszültsége: 18V
Akkucellák kémiája: Li-ion
Töltőáram: 1,5A
Az alábbi akkutípusokhoz használható:

Bosch 2607336091,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336169,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336235,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336998607330000,
Bosch BAT609,
Bosch BAT609G,
Bosch BAT610G,
Bosch BAT618,
Bosch BAT618G,
Bosch 17618,
Bosch 17618-01 ,
Bosch 25618-01 ,
Bosch 25618-02 ,
Bosch 26618,
Bosch 3601H61S10 ,
Bosch 36618-02 ,
Bosch 36618B ,
Bosch 37618,
Bosch 37618-01 ,
Bosch CCS180 ,
Bosch CCS180B CCS180K ,
Bosch CFL180 CRS180 ,
Bosch CRS180B ,
Bosch CRS180K ,
Bosch DDS181 ,
Bosch GBH 18 V-LI ,
Bosch GCB 18 V-LI ,
Bosch GDR 18 V-LI ,
Bosch GDS 18 V-LI ,
Bosch GDS 18V-LI HT ,
Bosch GGS 18 V-LI ,
Bosch GSA 18 V-LI ,
Bosch GSB 18 VE-2-LI ,
Bosch GSB 18 V-LI ,
Bosch GSB 18-2-LI ,
Bosch GSB 18v-li ,
Bosch GSK 18 V-LI ,
Bosch GSR 18 VE-2-LI ,
Bosch GSR 18 V-LI ,
Bosch GSR 18-2-LI ,
Bosch GWS 18 V-LI.
Termékleírás
Global Akku WebShop